ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Niezwykły koncert gitarowy Lucyny Gawlik w Izbie Pamiątek Regionalnych

07.05.2015
8 maja o godzinie 18.00 zapraszamy do Izby Pamiątek Regionalnych na wyjątkowy koncert gitarowy Lucyny Gawlik. Lucyna Gawlik od lat 70. jest mieszkanką Dąbrowy Górniczej. Pochodzi z Ziemi Ząbkowickiej, konkretnie ze Złotego Stoku.

W wieku 10 lat podjęła naukę w Społecznym Ognisku Muzycznym w Złotym Stoku w klasie gitary klasycznej. W swoim dorobku ma kompozycje instrumentalne opracowane na gitarę klasyczną oraz  utwory z kategorii piosenka autorska. Grając na gitarze najpiękniejszy repertuar muzyki klasycznej (od Beethovena do E. Lecuona), poezję śpiewaną oraz własne kompozycje, wprowadza zgromadzoną publiczność w klimaty zadumy i refleksji. Ziemia Ząbkowicka zawsze była droga jej sercu, stąd jedna z najpiękniejszych kompozycji pt. "Złote Góry". Jako ciekawostkę można dodać, że Lucyna Gawlik wystąpiła w programie Must be the Music.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.