ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Noc Frankensteina w Ząbkowicach Śląskich

06.06.2014
Zdarza się kilka razy w roku taka noc, kiedy warto nie iść spać. Bez wątpienia takim wydarzeniem jest Noc Frankensteina, podczas której ząbkowickie atrakcje turystyczne będzie można zwiedzać aż do północy. Jest to okazja by je zobaczyć w niepowtarzalnej, nocnej atmosferze.

Inscenizacja procesu sądowego szajki grabarzy z 1606 r., interesujące lekcje muzealne czy legendy Bajdały m.in. o nazwie miasta Frankenstein, to tylko kilka z wielu sobotnich atrakcji.

6 i 7 czerwca czeka na Państwa nocne zwiedzanie Krzywej Wieży od godziny 9:00 do 24:00. Dla miłośników malarstwa w Izbie Pamiątek Regionalnych zaplanowana jest wystawa malarstwa ząbkowiczan: Małgorzaty Faryny oraz  Zbigniewa Wolfa. Gdy zapadnie zmrok, o godz. 22:00 odbędzie się występ grupy Luminis z pokazem FireShow – tańcem ognia pod Krzywą Wieżą na ul. Św. Wojciecha.

Zapraszamy mieszkańców gminy, przyjezdnych gości, turystów i całe rodziny!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.