ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Noc Muzeów w Ząbkowicach Śląskich

21.05.2013
17 maja br. Ząbkowicka Biblioteka Publiczna już po raz drugi była organizatorem Nocy Muzeów. Pięćdziesięcioosobowa grupa dzieci i młodzieży uczestniczyła w wieczornym programie, m.in.: miejskiej grze terenowej, która polegała na odnalezieniu w jak najkrótszym czasie wybranych miejsc historycznych, pomników i zabytków mieszkalnych położonych na terenie Ząbkowic Śląskich na podstawie specjalnie przygotowanych map i wskazówek.

Przy każdym „punkcie” odnalezionym w przestrzeni miasta na uczestników czekało zadanie do wykonania. Kolejnym etapem było zwiedzanie Izby Pamiątek Regionalnych i Laboratorium Frankensteina. Największą atrakcją dla dzieci było wejście „w ciemnościach” na Krzywą Wieżę. Spotkanie w wesołym nastroju zakończyło się o godz.22.00.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.