ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowe miejsca żłobkowe w Ząbkowicach Śląskich – rekrutacja w marcu

08.02.2013
Z inicjatywy burmistrza Marcina Orzeszka od 1 września 2013 roku w Gminie Ząbkowice Śląskie utworzonych zostanie 12 dodatkowych miejsc w żłobku. W wyniku tej decyzji Przedszkole Publiczne nr 1 przy ulicy Krzywej dysponować będzie już 54 miejscami żłobkowymi.

Niebawem rozpocznie się coroczna rekrutacja, która trwać będzie        od 1 do 31 marca 2013r.

Jest to kolejny ważny element polityki skierowanej w kierunku najmłodszych mieszkańców naszej gminy i ich rodzin. Obok budowy placów zabaw, modernizacji placówek oświatowych, to właśnie dostępność wolnych miejsc w żłobkach, na które jest duże zapotrzebowanie powodować będzie, że młode rodziny będą mogły w naszej gminie spokojnie mieszkać i funkcjonować. Pragnę nadmienić, że w 2010 roku, kiedy obejmowałem urząd burmistrza Gmina Ząbkowice Śląskie dysponowała  25 miejscami żłobkowymi, a od września tego roku będzie ich o 29 więcej mówi burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.