ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowy "Projekt Ząbkowice Śląskie" już dostępny - wydanie specjalne - podsumowanie kadencji 2010-2014

05.11.2014
Szanowni Mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie - przedstawiamy wydanie specjalne gminnego biuletynu: Projekt Ząbkowice Śląskie w wersji elektronicznej. Tematy poruszane na łamach niniejszego numeru są podsumowaniem mijającej kadencji 2010-2014, opisują najważniejsze zrealizowane zadania oraz pokazują istotne zmiany w Gminie Ząbkowice Śląskie - efekty czteroletniej pracy samorządu Ząbkowic Śląskich.

W numerze przeczytamy wypowiedzi radnych Rady Miejskiej, sołtysów i przewodniczących zarządów osiedli na temat kończącej się kadencji.

Biuletyn prezentuje cztery lata pracy nad piękniejszą, lepszą i zadbaną Gminą Ząbkowice Śląskie.

Znajdziemy tu opis zrealizowanych inwestycji i innych zadań z dziedziny turystki, oświaty, sportu, przedsiębiorczości; nie zabraknie jednego z najważniejszych tematów dla nas wszystkich: pozyskiwania środków finansowych na rozwój gminy z zewnątrz.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z podsumowaniem wydarzeń z minionych czterech lat.

Najnowszy numer dostępny tutaj: PROJEKT ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.