ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Obejrzyj Ząbkowice Śląskie na portalu Gazeta.pl

25.04.2014
„Najwyższa krzywa wieża w Polsce, laboratorium doktora Frankensteina i malownicze ruiny zamku - w Ząbkowicach Śląskich nie da się nudzić, bez względu na pogodę.” - czytamy już na wstępie komentarza do filmu przedstawiającego nasze atrakcje turystyczne. Reporterzy Gazety Wyborczej odwiedzili Miasto Krzywej Wieży i przygotowali krótką relację wraz z prognozą pogody – prosto z Ząbkowic Śląskich.

Co tydzień na portalu Gazety Wyborczej – „Gazeta.pl Wrocław” ukazuje się video relacja z najciekawszych miejsc na Dolnym Śląsku, które warto odwiedzić. Dziś ukazała się informacja o Krzywej Wieży, doktorze Frankensteinie i Mary Shelley – czyli o tym, co przyciąga turystów i co warto zobaczyć podczas wizyty w Ząbkowicach Śląskich.

Obejrzyj film i przeczytaj artykuł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.