ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowicka Gala Boksu w TVP Wrocław!

01.03.2013
Telewizja Wrocław wyemituje na swojej antenie Kronikę z Grand Prix Polski w Boksie, które odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich na Hali Słonecznej. Relację będzie można oglądać w dniu 3 marca 2013 r. na TVP Wrocław, w paśmie ok. godz. 22.05. Transmisja dostępna będzie także poprzez stronę internetową wroclaw.tvp.pl oraz na urządzeniach mobilnych.

Dzięki nowej internetowej aplikacji – STREAM TVP WROCŁAW - transmisję z ząbkowickiej gali boksu będzie można oglądać na żywo na urządzeniach przenośnych - wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do Internetu albo sygnału telefonii komórkowej trzeciej generacji (3G). By obejrzeć Kronikę z Grand Prix Polski w Boksie, każdy użytkownik komputera stacjonarnego, laptopa, iPada, iPhone'a czy tabletu może w dowolnej chwili wybrać z panelu logo Oddział TVP Wrocław i obejrzeć nadawany tam program. Premierowa emisja 3 marca – serdecznie zapraszamy!

 Kronika dostępna będzie pod linkiem:

http://www.tvp.pl/wroclaw/zobacz-na-zywo

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.