ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Obwodnica Ząbkowic Śląskich otwarta

08.07.2014
Z udziałem posłanek Moniki Wielichowskiej i Izabeli Mrzygłockiej, przedstawicieli władz Województwa Dolnośląskiego, Powiatu Ząbkowickiego i Gminy Ząbkowice Śląskie oraz Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei odbyło się spotkanie z okazji otwartej już obwodnicy Ząbkowic Śląskich.

W uroczystości wziął udział także senator Stanisław Jurcewicz, który w czasie wprowadzania projektu budowy ząbkowickiej obwodnicy do wojewódzkiego budżetu jako radny Sejmiku Województwa aktywnie działał na rzecz tego zadania inwestycyjnego.
Burmistrz Marcin Orzeszek podziękował Wicemarszałkowi Województwa Dolnośląskiego, Jerzemu Michalakowi, oraz dyrektorowi DSDiK, Leszkowi Lochowi, za zrealizowanie tak potrzebnej naszemu miastu i tak długo oczekiwanej inwestycji. Obwodnica przyczyni się do odciążenia z ruchu ciężkiego ząbkowickich ulic: Kamienieckiej, Żeromskiego, Kusocińskiego, Staszica i Ziębickiej - co podniesie komfort życia mieszkańców tych ulic - lecz także usprawni ruch drogowy w całej naszej gminie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.