ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Odbiór Parku Miejskiego - komunikat

11.07.2014
Szanowni Państwo, W środę - 9 lipca br. - swoją pracę rozpoczęła komisja odbiorowa zadania pn. Rewitalizacja Parku Miejskiego im. Sybiraków w Ząbkowicach Śląskich. Komisja przystąpiła do odbioru robót z uwagi na zgłoszone w dniu 30 czerwca zakończenie prac w parku przez wykonawcę.

 W trakcie swoich działań komisja stwierdziła wady wykonanych robót, które uniemożliwiły dokonanie stosownego odbioru. Komisja przedstawiła wykonawcy listę wad i nakazała ich usunięcie w terminie do 28 lipca. Ostateczny odbiór przedmiotowego zadania inwestycyjnego nastąpi do 30 lipca br. Na obecną chwilę cały park stanowi w dalszym ciągu plac budowy i winniśmy ograniczać korzystanie z tego terenu.

Piotr Miernik
Zastępca Burmistrza
Przewodniczący Komisji

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.