ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Odwiedź Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej - już 14-15 września!

13.09.2013
Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej już 14 i 15 września w Hali Słonecznej. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do odwiedzin stoisk wystawienniczych. Dla zwiedzających przygotowano wiele atrakcji - zagra m. in. BACKSTAGE ACOUSTIC! Najmłodsi mieszkańcy powiatu będą mogli bezpłatnie skorzystać z dmuchanego parku zabaw.

Będą koncerty i konkursy z trakcyjnymi nagrodami. Na scenie zobaczymy m.in. Backstage Acuostic - półfinalistę programu Must Be The Music III (2012), a także młode talenty Ziemi Ząbkowickiej. Nie zabraknie konkursu na najbardziej atrakcyjne stoisko oraz wyróżnień "Wieża Sukcesu 2013". Na zwiedzających czekają atrakcyjne nagrody, bogato zaopatrzone stosika gastronomiczne i kilka niespodzianek. Zapraszamy na Prezentacje Gospodarcze 14 i 15 września 2013 r. Hala Słoneczna w Ząbkowicach Śląskich. Wstęp bezpłatny.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.