ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie o konkursie na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechnia kultury i sztuki w Gminie Ząbkowice Śląskie

31.03.2015
Na podstawie art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1118 ze zm.) Burmistrz Ząbkowic Śląskich zaprasza działające w obszarze kultury i sztuki organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 w/w ustawy do udziału w konkursie ofert na realizację następującego zadania publicznego w formie wspierania:

Aktywni seniorzy – kultura, sztuka i sport sposobem zagospodarowania potencjału społecznego osób starszych – na realizację zadania przeznacza się dotację w kwocie – 20 000,00 zł.

Ogłoszenie o konkursie - link

Zgłoszenia na członków komisji konkursowej - formularz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.