ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego

07.11.2013
Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z póź. zm.) na realizację zadania publicznego. W dniu 04 listopada 2013 r. do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich wpłynęła oferta złożona przez Ząbkowicki Klub Karate KYOKUSHINKAI, ul. 1 Maja 8E/4, 57-200 Ząbkowice Śląskie na realizację zadania publicznego pt. „Organizacja Pucharu Polski Młodzików, Juniorów i Seniorów Karate Kyokushin w Ząbkowicach Śl.”.

Wobec powyższego zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka: ogłoszenia burmistrza), na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim oraz na stronie internetowej www.zabkowiceslaskie.pl

Informujemy, że zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr4 234, poz. 1536 z późn. zm.) w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi należy zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego na biurze obsługi interesanta, drogą elektroniczną na adres e-mailowy anna.marcinkow@zabkowiceslaskie.pl oraz listownie na adres – Urząd Miejski ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

Oferta realizacji zadania publicznego: link

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.