ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

20.02.2015
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118 ze zm.) na realizację zadania publicznego:

W dniu 16 lutego 2015 r. do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich wpłynęła oferta złożona przez Klub Sportowy „Orzeł” , ul. Kusocińskiego 17, 57-200 Ząbkowice Śląskie na realizację zadania publicznego pt. „ Organizacja zajęć sportowych ( udział w turniejach i meczach) dla młodzieży z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie w dyscyplinie piłka nożna”.

Wobec powyższego zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej ( zakładka: organizacje pozarządowe/konkursy), na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego oraz na stronie www.zabkowiceslaskie.pl

Informujemy, że zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118 ze zm.) w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi należy zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego na biurze obsługi interesanta, drogą elektroniczną na adres e-mailowy anna.marcinkow@zabkowiceslaskie.pl oraz listownie na adres – Urząd Miejski  ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

Oferta Klubu Orzeł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.