ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag na realizacę zadania publicznego

06.06.2014
Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.)na realizację zadania publicznego.

W dniu 30 maja 2014r. do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich wpłynęła oferta złożona przez Klub Sportowy Akademia Piłkarska „Orzeł” ul. Kusocińskiego 17, 57-200 Ząbkowice Śląskie na realizację zadania publicznego pt. „Gry i zabawy ruchowe z elementami piłki nożnej dla dzieci w wieku przedszkolnym w Gminie Ząbkowice Śląskie”.

Wobec powyższego zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka: organizacje pozarządowe/konkursy), na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim oraz na stronie internetowej www.zabkowiceslaskie.pl Informujemy, że zgodnie z trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn.zm.)W terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi należy zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego na biurze obsługi interesanta, drogą elektroniczną na adres e-mailowy anna.marcinkow@zabkowiceslaskie.pl oraz listownie na adres-Urząd Miejski ul. 1 Maja 15,57-200 Ząbkowice Śląskie

oferta-klubu-sportowego.pdf

 Anna Marcinków, Inspektor ds. koordynacji profilaktyki i rozwiązywania problemów społecznych

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.