ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do ofert

21.11.2014
Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do ofert w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118 ) na realizację zadań publicznych:

W dniu 17 listopada 2014 r. do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich wpłynęła oferta złożona przez Stowarzyszenie Szkółka Piłkarska ORLIK, ul. Konwaliowa 14, 57-200 Ząbkowice Śląskie na realizację zadania publicznego pt. „Organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie poprzez organizację pozalekcyjnych zajęć sportowych”.

W dniu 18 listopada 2014 r. do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich wpłynęła oferta złożona przez Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży SOSW „SZANSA”, ul. Proletariatczyków 9, 57-200 Ząbkowice Śląskie  na realizację zadania publicznego pt. „Radosne Święta – organizacja Mikołaja dla dzieci i młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie”.

W dniu 19 listopada 2014 r. do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich wpłynęła oferta złożona przez Stowarzyszenie Inicjatyw Na Rzecz Dzieci Ziemi Ząbkowickiej, Os. XX – lecia 52,  57-200 Ząbkowice Śląskie na realizację zadania publicznego pt. „Współudział w dofinansowaniu wyżywienia dla osób pochodzących z rodzin patologicznych, dotkniętych alkoholizmem i narkomanią oraz przemocą w rodzinie”.

Wobec powyższego zamieszcza się oferty w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka: organizacje pozarządowe/konkursy), na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim oraz na stronie internetowej www.zabkowiceslaskie.pl

Informujemy, że zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118) w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty można zgłaszać uwagi dotyczące złożonych oferty.

Uwagi należy zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego na biurze obsługi interesanta, drogą elektroniczną na adres e-mailowy anna.marcinkow@zabkowiceslaskie.pl oraz listownie na adres –
Urząd Miejski ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

Linki do ofert:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.