ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie o przetargu na zakup materiałów i pomocy dydaktycznych

12.04.2012
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na zadanie: "Zakup materiałów i pomocy dydaktycznych w ramach projektu Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I- III szkół podstawowych w Gminie Ząbkowice Śląskie, w ramach: Priorytet IX - Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach; Działanie 9.1 - Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty; Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych".

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy materiałów i pomocy dydaktycznych do:
a) Szkoły Podstawowej w Braszowicach,
b) Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich,
c) Zespołu Przedszkolno- Szkolnego w Stolcu,
d) Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkowicach Śląskich,
e)Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich,
f) Szkoły Podstawowej z Odziałem Przedszkolnym w Zwróconej.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 19.04.2012 godzina 10:00, miejsce: Urząd Miasta Ząbkowice Śląskie - Biuro Obsługi Interesanta,57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. 1 Maja 15.

Pełna treść ogłoszenia: http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/2008/Z/2012/opi110412.htm

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.