ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

OGŁOSZENIE o stypendiach szkolnych o charakterze socjalnym

22.08.2013
Do 15. września 2013 roku w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego przy ul. 1 Maja 15 w Ząbkowicach Śląskich należy składać wnioski o stypendia szkolne o charakterze socjalnym na rok szkolny 2013/2014.

Druki wniosków dostępne są do pobrania w szkołach podstawowych, publicznych gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie, w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego (parter), a także w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu – (II piętro, pokój nr 28) w Urzędzie Miejskim.

O stypendium szkolne o charakterze socjalnym mogą ubiegać się:
- rodzice lub prawni opiekunowie ucznia uczęszczającego do szkoły podstawowej lub gimnazjum,
- rodzice lub prawni opiekunowie dzieci i młodzieży upośledzonej umysłowo w stopniu głębokim, a także upośledzonym umysłowo ze sprzężonymi niepełonosprawnościami, realizującymi obowiązek nauki do 18 roku życia,
- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy nie ukończyli 24 lat,
- słuchacze kolegiów nauczycielskich, nauczycielskich kolegiów języków obcych i kolegiów pracowników służb społecznych – do czasu ukończenia kształcenia, nie dłużej jednak, niż do ukończenia 24 roku życia,
- osoby, których dochód miesięczny na 1 osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 456,00 zł netto, zamieszkałe na terenie gminy Ząbkowice Śląskie.

UWAGA! Faktury z lipca i sierpnia nie będą rozliczane.

Pobierz ogłoszenie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.