ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi – przypomnienie

24.07.2014
Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich przypomina, o przestrzeganiu terminów płatności opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Ząbkowicach Śląskich miesięczna opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi  wnoszona jest w terminie do 10 dnia każdego miesiąca, następującego po miesiącu, którego obowiązek ponoszenia opłaty dotyczy. W przypadku zmiany danych w deklaracji opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi w zmienionej wysokości uiszcza się za miesiąc,
w którym nastąpiła zmiana. Aby uniknąć dodatkowych kosztów (tj. odsetki, koszty upomnienia), prosimy o terminowe dokonywanie płatności. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.