ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ostatnia szansa na uchwycenie Krzywej Wieży w scenerii zimowej!

13.03.2013
Przypominamy o trwającym konkursie fotograficznym z okazji 600-lecia Krzywej Wieży: "Krzywa Wieża w czterech porach roku", w którym są do wygrania atrakcyjne nagrody! Aby wziąć udział należy zrobić dwa zdjęcia w każdej z pór roku (zima, wiosna , lato, jesień). Śnieżna sceneria jak i kalendarzowa zima dobiegają końca, tak więc to już ostatni moment na to, aby uchwycić Krzywą Wieżę w tej porze roku.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody:
I miejsce – nowoczesny tablet multi-touch,
II miejsce – kamera cyfrowa,
III miejsce – profesjonalny plecak na sprzęt fotograficzny
dwa wyróżnienia - cyfrowe ramki do zdjęć.

Każdy uczestnik konkursu nadsyła 8 pojedynczych fotografii, wykonanych w dowolnej technice (kolorowa, czarno-biała, sepia) - po 2 zdjęcia z każdej z pór roku (zima, wiosna, lato, jesień), a termin dostarczenia/przesłania prac mija dnia 31 października 2013 roku. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i pozostałymi wymogami konkursowymi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

PLIKI DO POBRANIA:

Regulamin konkursu fotograficznego: regulamin-z-zal.pdf

Karta zgłoszenia: karta-zgoszenia-konkurs.doc

Oświadczenia uczestnika konkursu: oswiadczenia.pdf

Karta zgłoszenia: karta-zgoszenia-konkurs.doc

Oświadczenia uczestnika konkursu: oswiadczenia.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.