ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ostatnie dni zapisów do przedszkoli!

27.03.2015
Jeszcze tylko do wtorku, 31 marca 2015r. można zapisywać swoje dzieci do Przedszkoli Publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie! Przedszkola w naszej gminie to profesjonalna i troskliwa opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej nad Twoimi dziećmi, najtańsze wyżywienie w regionie (5 zł za dzień – cena obejmuje 3 posiłki) oraz bezpieczny rozwój Twojego dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych Przedszkoli:

 

Pliki do pobrania:

prezentacja - link

 wniosek-o-przyjecie-do-p.doc 
 oswiadczenie-rodzica.doc 
 deklaracja-o-kontynuacji.doc 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.