ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Otwarcie placu zabaw w Grochowiskach

10.09.2013
Kolejny plac zabaw w ramach zadania budowy dziesięciu placów zabaw dla dzieci na terenach wiejskich gminy Ząbkowice Śląskie został otwarty - 9 września 2013 r. oficjalnie do użytku został oddany plac w Grochowiskach.

W otwarciu uczestniczył Burmistrz Marcin Orzeszek, rodzice oraz najbardziej zainteresowani adresaci tego przedsięwzięcia – najmłodsi mieszkańcy Grochowisk. Dzieci z radością oddały się testowaniu nowych zjeżdżalni i huśtawek. Poniedziałkowej imprezie towarzyszyły także  gry i zabawy zorganizowane przez Ząbkowicki Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich – dzieci chętnie i z zaangażowaniem uczestniczyły w zabawach.

Łącznie w roku bieżącym w naszej gminie przybędzie jeszcze 9 placów zabaw dla dzieci – z 10 planowanych otworzone zostały już dwa - w Jaworku i Grochowiskach. Oprócz planowanej „dziesiątki” plac zabaw powstanie także w Parku Miejskim w Ząbkowicach Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.