ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Otwarcie sezonu turystycznego już 1 kwietnia!

05.03.2015
Od tego dnia będzie można codziennie od godz. 9:00 aż do 19:00 spacerować po ruinach XVI wiecznego zamku, wejść na szczyt Krzywej Wieży, z której widać niesamowitą panoramę, czy też obejrzeć wyjątkowe zbiory eksponatów w Izbie Pamiątek Regionalnych. Dodatkowo nie można zapomnieć o obowiązkowym punkcie na mapie turystycznej Ząbkowic Śląskich – Sali Grabarzy w budynku Izby Pamiątek Regionalnych wraz z Laboratorium doktora Frankensteina w podziemiach. Loch głodowy i sala tortur w Krzywej Wieży także czekają na spragnionych mocnych wrażeń.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną poznać pełne grozy historie o doktorze Frankensteinie, śląskim Rozbójniku i mrocznych grabarzach.

Ceny biletów:

- Ruiny Zamku -  bilet normalny: 4,00 zł; bilet ulgowy: 2,00 zł

- Krzywa Wieża – bilet normalny: 6,00 zł; bilet ulgowy: 3,00 zł

- Izba Pamiątek Regionalnych - bilet normalny: 4,00 zł; bilet ulgowy: 2,00 zł

- Śladami dr Frankensteina – bilet normalny: 6,00 zł; bilet ulgowy: 3,00 zł

- Pakiet – Ruiny Zamku, Krzywa Wieża, Izba Pamiątek Regionalnych i  - bilet normalny: 16,00 zł; bilet ulgowy: 8,00 zł.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 74 8 152 043 (Izba Pamiątek Regionalnych, ul. Krzywa 1)

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.