ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Park Miejski zaprasza

03.06.2015
Oddany w ubiegłym roku do użytku zrewitalizowany Park Miejski im. Sybiraków zaprasza wszystkich mieszkańców i gości, na spacer po pięknych alejkach w cieniu drzew i wśród cieszących oko kwiatów. W dolnej części parku znajduje się fontanna oraz duży plac zabaw dla najmłodszych.

„Rewitalizacja parku kosztowała nas dużo wysiłku, ale dzięki temu satysfakcja z wykonanej pracy jest dużo większa. Gorąco zapraszam wszystkich mieszkańców naszej gminy oraz odwiedzających nas gości do odwiedzenia Parku Miejskiego im. Sybiraków. Jest gdzie spacerować, gdzie odpocząć, spotkać się ze znajomymi. Zapraszam do Parku Miejskiego im. Sybiraków – parku, którym miasto Krzywej Wieży i Frankensteina naprawdę może się chwalić.” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.