ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pasowanie na przedszkolaka w Niepublicznym Przedszkolu „Kubuś Puchatek”

04.10.2013
Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Kubuś Puchatek” w Ząbkowicach Śląskich obchodziły 3 października 2013 swój wielki dzień – ślubowanie przedszkolaka. Uroczystość odbyła się w Salce Katechetycznej przy Kościele Św. Anny.

Dzieci już na wstępie zaprezentowały swoje umiejętności - śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Pomimo lekkiej tremy - w końcu to pierwszy tak ważny, publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością – maluchy spisały się na medal.

Po występie, w obecności widowni -  dumnych rodziców i opiekunów, dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie. Wielkimi brawami zostały przyjęte do grona społeczności „Kubusia Puchatka”. Oficjalny tytuł przedszkolaka nadawał burmistrz Marcin Orzeszek wraz z Panią Dyrektor Lucyną Krajewską. Rodzice natomiast zadbali o prezenty dla swoich pociech.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.