ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Ząbkowicach Śląskich

06.11.2013
W dniu 29 października 2013 r. w Jedyneczce odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka dzieci z grupy 3-latków. Pasowanie jest kolejnym etapem okresu adaptacji 3-latka do nowych warunków.

Przez 2 miesiące dzieci pod kierunkiem nauczycielki pani Zuzanny Buły przygotowywały się do uroczystości pasowania i wypadły rewelacyjnie! Śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze, jadły cytrynkę, przeszły przez zaczarowany tunel i uroczyście wkroczyły w bramę przedszkola pozostawiając za sobą smoczki i grzechotki. Złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na przedszkola przez panią dyrektor. Rodzice zadbali o upominki i słodki poczęstunek oraz podziękowania dla pracowników Jedyneczki.

Tekst i zdjęcia: Przedszkole Publiczne nr 1 w Ząbkowicach Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.