ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Paweł Panek i Dariusz Czerwiński na II miejscu w 5 Rundzie Rajdowego Pucharu Polski

11.07.2013
28 rajd karkonoski odbył się w Jeleniej Górze w dniach 05-07 lipca2013. W 5 Rundzie, w klasyfikacji klasy Astra II miejsce na podium zajęła drużyna w składzie Dariusz Czerwiński i Paweł Panek z Gminy Ząbkowice Śląskie. Serdecznie gratulujemy!

Ekipa rajdowa ma już na swoim koncie sukcesy w  41 Rajdzie Świdnickim, który odbył się w kwietniu b.r. Wygrana pozwoliła im na prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Kolejny – majowy 59 Rajd Wisły zakończył się dla naszych rajdowców extremalnym dachowaniem, co zakończyło ich udział w Rajdzie Wisły. Na szczęście z kraksy wyszli cali i zdrowi.

Film - Rajd Wisły: Paweł Panek,  Dariusz Czerwiński

Obecnie w klasyfikacji generalnej są na 4 miejscu, z dorobkiem 11 punktów, do lidera tracą 5 punktów. Od zakończenia Rajdowego Pucharu Polski dzielą ich jeszcze 3 rajdy – trzymamy kciuki i życzymy szerokiej, pomyślnej drogi.

Załoga składa serdeczne podziękowania lokalnym sponsorom:
"ZBYLBRUK" Bracia Zbyl
"DOMAX " Daniel Krawiec
"DANBUD"
"P.H DANROL"
"QUAD CENTER"

fot. www.rajdy.v10.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.