ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Szkolenie: "Zwiększenie aktywności mieszkanek gminy Ząbkowice Śląskie w zakresie edukacji artystycznej"

13.11.2012
W dniach 5 do 10 listopada 2012 r. w Sulisławicach w Centrum Kształcenia i świetlicy odbyło się szkolenie w ramach projektu z POKL pn. "Zwiększenie aktywności mieszkanek gminy Ząbkowice Śląskie w zakresie edukacji artystycznej".

Projekt jest realizowany w partnerstwie przez: PGM Obsługa Firm Agnieszka Szarejko oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Źródło".

W warsztatach wokalno-piosenkarskich wzięło udział 12 pań z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie.

Zajęcia z psycholog Ewą Janczak-Obst obejmowały następującą tematykę:
- metody i sposoby skutecznego poszukiwania nowych dróg rozwoju osobistego;
- teoretyczne i praktyczne podstawy samorealizacji artystycznej i publicznych prezentacji; zachowanie się w sytuacjach próby, występu i nagrania studyjnego;
- techniki radzenia sobie ze stresem i krytyką.

Zajęcia wokalno-piosenkarskie prowadził Paweł Oleasz. Swoim zakresem obejmowały:
- wzbogacenie warsztatu wokalisty i dążenie do profesjonalizmu;
- kształcenie słuchu muzycznego;
- ćwiczenia z emisji głosu;
- praktyczna realizacja celów szkolenia: nagranie 4 autorskich kompozycji do tekstów poetki z Sulisławic Pani Stanisławy Szabli.

Każda z uczestniczek otrzymała podręcznik do nauki emisji głosu pt."Mówię i śpiewam świadomie" oraz zestaw praktycznych ćwiczeń i materiałów dźwiękowych do dalszego samokształcenia.

Serdeczne zapraszamy Panie z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie do wzięcia udziału w szkoleniu w terminie 3-8 grudnia 2012 r.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.