ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pierwszy dzień „DNI OTWARTYCH ZAMKU”

27.12.2013
Świąteczna przerwa to doskonały moment do odwiedzenia ząbkowickiego zamku podczas jego „Dni Otwartych”. Z tej okazji zarówno mieszkańcy jak i goście mieli okazję bezpłatnie zwiedzać zamek w asyście przewodnika.

DNI OTWARTE ZAMKU to doskonała okazja do obejrzenia efektów rozpoczętych w 2011 roku prac remontowych i zabezpieczających ruiny ząbkowickiego zamku.

W jednej z komnat wyświetlana była projekcja dotycząca historii zamku i jego dziejów – prelekcję poprowadził Jerzy Organiściak.

Już jutro drugi dzień „DNI OTWARTYCH ZAMKU”. Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców oraz gości, którzy w dniu dzisiejszym nie mogli odwiedzić tego unikatowego zabytku.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.