ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 1

26.05.2014
Uczniowie i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki zaprosili na Piknik Rodzinny.

Imprezę otworzył i przywitał wszystkich dyrektor Szkoły Andrzej Popławski, po nim zaś głos zabrali Burmistrz  Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, który przywitał wszystkich gości życząc im dobrej zabawy. Następnie na scenę wkroczyły dzieci z klasy I oraz III, które przygotowały program artystyczny dedykowany wszystkim mamom.
 Na dzieciaki czekało wiele atrakcji, m.in.  dmuchany zamek i zjeżdżalnia, trampoliny i mnóstwo słodyczy.

Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 składają ogromne podziękowania nauczycielom i obsłudze szkoły za poświęcony czas i energię włożone w przygotowanie Pikniku Rodzinnego:
Dziękujemy za każdy Wasz pomysł, życzliwość  i uśmiech. Dziękujemy również wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Jak powiedział św. Jan Paweł II "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi". Jesteście wielcy, bo często mając tak niewiele, potraficie dzielić się z innymi. Dziękujemy.

Rodzice uczniów kl. 1 a Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich serdecznie dziękują Małgorzacie Zabłockiej, Ewie Bryle i Violettcie Przygodzkiej-Czerniec:

Dziękujemy za przygotowanie naszych pociech do tak wspaniałej części artystycznej. Jest  dla nas ogromną radością widzieć jak nasze pociechy rozwijają się i chłoną nowe umiejętności.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.