ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich

27.05.2013
Za nami piknik rodzinny w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich. Impreza odbyła się pod hasłem „Dzień Dziecka – Dniem Promocji Zdrowia” – na dzieci i gości czekało moc atrakcji.

Na scenie z programem taneczno-muzycznym wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz z Przedszkola Kubusia Puchatka. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów były m. in. pokazy motocyklistów,  strażaków czy pokaz Szkoły Tańca Hanny Zielińskiej. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek przekazał dzieciom cukierki. Na pikniku nie zabrakło pysznych domowych ciast, pierogów bigosu i grilowanych kiełbasek. Na dzieci czekały także atrakcje w postaci dmuchanych zamków.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.