ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Piotruś Pan i Piraci - zapraszamy na teatr dla dzieci!

27.09.2012
Wrocławski Teatr dla Dzieci - Teatr Klinika Lalek - 10 października 2012 r. zaprezentuje w Ząbkowickim Ośrodku Kultury niezwykłe, utrzymane w konwencji baśni dynamiczne i barwne widowisko, opowieść o prawdziwej miłości i przyjaźni pt. Piotruś Pan i Piraci. Początek spektaklu o godz. 18:00. Cena biletu to jedyne 10 zł!

Dwie dziewczynki, Wendy i Michasia, wędrują z Piotrusiem Panem i Wróżką Dzwoneczkiem do zaczarowanej krainy Nibylandii. Tam odkrywają nieskrępowany niczym świat fantazji, uczą się latać, spotykają groźnego krokodyla i grupę piratów pod wodzą kapitana Haka. Razem z nimi w kraj fantazji wędruje publiczność, na której oczach twórcy przedstawienia zmieniają otaczającą przestrzeń w Nibylandię.

www.klinikalalek.art.pl


Piotruś Pan i Piraci, Teatr Klinika Lalek, Wrocławski Teatr dla Dzieci, Fundacja na Rzecz Wspierania Kultur Alternatywnych i Ekologicznych, Pobiedna

na podstawie książki Jamesa Matthew Barriego
adaptacja, scenariusz i reżyseria: Wiktor Wiktorczyk

scenografia: Zbigniew Roszkowski
muzyka: Michał Prynda
światło: Robert Baliński

obsada: Anna Guzik, Klaudia Kąca-Jasic, Małgorzata Przędzak, Ola Tomaś, Lucyna Wróbel, Anna Zych, Kamil Dawid Gałuszka, Sławoj Jędrzejewski, Tomasz Kanczewski, Marek Konopczak, Stefan Mazur, Jarosław Paczkowski, Jarosław Paczyński, Krzysztof Szczepańczyk, Konrad Till

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.