ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Podróże zaczynają się od marzeń!” - Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2012

31.01.2012
3 lutego br. rozpocznie się czwarta edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych 2012. Wydarzenie odbędzie się w Hali Stulecia.

Podczas trwania imprezy odwiedzający będą mogli odkryć ciekawe miejsca turystyczne, różnego rodzaju atrakcje i odnaleźć inspiracje na wypoczynek mały i duży. Pojawią się oferty z całego świata. Nie zabraknie ofert regionów. Swoje stoisko będzie prezentować Gmina Ząbkowice Śląskie.

Wystawcy przygotowują dla odwiedzających oferty first minute, atrakcyjne rabaty i konkursy, w których można wygrać np. wycieczkę po Morzu Śródziemnym, pobyty w SPA i liczne upominki, takie jak kosmetyki, przewodniki, mapy, gry planszowe.

Targom towarzyszą trzy wydarzenia specjalne: Festiwal Podróżników (tym razem aż piętnastu obieżyświatów opowie o swoich życiowych podróżach), Festiwal Kulinarny (będą degustacje i propozycje autorskich dań szefów kuchni na bazie regionalnych produktów, ale nie zabraknie także międzynarodowej odsłony) oraz Strefa Małego Podróżnika) najmłodsi zamienią się w Indian, odkopią z piasku szczątki dinozaura i z własnym paszportem w ramach Oasis Fun Club zwiedzą Grecję, Tunezję, czy Egipt)

Gościem Targów jest Pani Elżbieta Dzikowska, której seminarium odbędzie się w Sali Cesarskiej w sobotę (04.02.2012 roku) o godz. 12.20.

Godziny otwarcia: w piątek i sobotę 10-17, w niedzielę  10-15.

Cennik biletów:

Kasy biletowe będą otwarte od godz. 9:45­­

Bilety normalne
Jednodniowy 12 zł
Dwudniowy 20 zł
Trzydniowy 28 zł

Bilety ulgowe
Jednodniowy 10 zł
Dwudniowy 16 zł
Trzydniowy 22 zł

Bilety rodzinne*
Jednodniowy 30 zł
Dwudniowy 45 zł
Trzydniowy 60 zł

Bilety grupowy 8zł**

Dzieci do lat 6  - wstęp darmowy

* - Dwie osoby dorosłe + dzieci do lat 18
** -  min. 10 osób, opiekun otrzymuje darmowy bilet. Bilet grupowy jest biletem jednodniowym.

Bilet ulgowy przysługuje uczniom, studentom oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren Targów w danym dniu.

Więcej informacji na stronie targów: http://www.mttwroclaw.pl/

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.