ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Polsko-czeskie zawody sportowe za nami

23.09.2013
Polsko-czeski turniej sportowy odbył się 20 września 2013 roku na Orliku przy Stadionie Miejskim. Udział w rozgrywkach piłki nożnej wzięło 8 drużyn – rywalizowały ze sobą dzieci i młodzież z Polski i z Czech.

Turniej rozpoczął się na Hali Słonecznej, gdzie wszystkich uczestników przywitał Burmistrz Marcin Orzeszek. Po oficjalnym rozpoczęciu zawodnicy z Polski i z Czech udali się na Orlik. Turniej przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych – zarówno w grupie młodszej jak i starszej zwyciężyli gospodarze.

Turniej odbył się w ramach projektu "Dziedzictwo pogranicza polsko-czeskiego podstawą współpracy miast partnerskich" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013 oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis "Przekraczamy granice".

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.