ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pomogliśmy rodzinie z Ząbkowic Śląskich

16.12.2013
Pracownicy Urzędu Miejskiego włączając się do akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka” pomogli wielodzietnej rodzinie z Ząbkowic Śląskich. Projekt SZLACHETNEJ PACZKI ma charakter ogólnopolski i łączy działania setek tysięcy osób. Każdy może pomóc – dzięki wspólnej mobilizacji i zaangażowaniu pracowników samorządowych małżeństwo z Ząbkowic Śląskich z trojgiem dzieci otrzymało wymarzony świąteczny prezent – pralkę oraz inne niezbędne artykuły użytku codziennego.

„Wierzę, że nie ma Polski biednej i Polski bogatej. Jest jedna Polska.” – to przesłanie ks. Jacka Stryczka, prezesa Zarządu Stowarzyszenia WIOSNA, które koordynuje akcję „Szlachetna Paczka”. Misją i celem stowarzyszenia jest niesienie pomocy ludziom, by skutecznie mogli pomagać sobie nawzajem. Każdy może zostać członkiem drużyny Szlachetnej Paczki – zachęcamy do odwiedzenia strony www.szlachetnapaczka.pl .

Obdarowanej ząbkowickiej rodzinie i wszystkim rodzinom Gminy Ząbkowice Śląskie życzymy zdrowia, wesołych, spokojnych świąt i dużo dobrego w Nowym Roku 2014.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.