ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Już jutro Jarmark Wielkanocny - zapraszamy!

27.03.2015
Rodzinna impreza zwiastująca nadchodzące Święta Wielkanocne zbliża się wielkimi krokami – 28 marca 2015 na ząbkowickim rynku zaprezentuje się ponad 100 wystawców z pięknymi świątecznymi ozdobami, swojskimi wypiekami, wędlinami, serami, pieczywem, miodem i wieloma innymi artykułami, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole. W programie moc atrakcji dla małych i dużych – zapraszamy! Szczegóły poniżej.

Wśród przygotowanych eventów tradycyjnie znajdzie się bezpłatna degustacja wielkanocnego żuru oraz potrawy wielkanocnej - niespodzianki wprost z gigantycznej patelni plenerowej! Podczas jarmarku zostaną rozstrzygnięte konkursy na regionalną potrawę wielkanocną, najpiękniejszą palmę oraz stoisko jarmarku.

Na nudę nie będą mogły narzekać dzieci, dla których przewidziane zostały warsztaty malowania pisanek oraz stoisko malowania twarzy. Po rynku przechadzać się będą wielkie maskotki, które poczęstują słodkościami każdego malucha.

Na scenie wystąpią nasi lokalni artyści – ludowe zespoły śpiewacze oraz dzieci i młodzież z Gminy Ząbkowice Śląskie.

Nasz Jarmark odwiedzą także goście z miasta partnerskiego Cervenego Kostelca, których spotkać będzie można wśród wystawców – serdecznie zachęcamy do odwiedzenia jarmarku całe rodziny, to niepowtarzalna okazja do dobrych i udanych zakupów świątecznych!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.