ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ponad 22 mln złotych pozyskanych przez Gminę Ząbkowice Śląskie środków zewnętrznych

05.11.2014
W mijającej kadencji Rady Miejskiej i Burmistrza Marcina Orzeszka Gmina Ząbkowice Śląskie pozyskała na różne przeprowadzone inwestycje środki zewnętrzne w wysokości ponad 22 mln złotych.

„ Należy pamiętać, że udało nam się w ciągu tych czterech lat pozyskać środki na niemal wszystkie przeprowadzane inwestycje, jak również na wyposażenie placówek oświatowych i programy dla dzieci i młodzieży. Pozyskanie ponad 22 mln złotych pozwoliło więc nie tylko wyremontować ulice, kamienice, postawić place zabaw w każdej miejscowości, ale również zwiększyć szanse naszych dzieci i młodzieży na poszerzanie swoich zainteresowań, szerszy dostęp do nauki i wiedzy.” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.