ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Posiedzenie Rady Seniorów Gminy Ząbkowice Śląskie

06.11.2012
Spotkanie przedstawicieli Rady Seniorów odbyło się dnia 06 listopada 2012 r. w Urzędzie Miejskim. Głównym tematem posiedzenia był przyszłoroczny budżet. Poruszano też kwestie współpracy pomiędzy poszczególnymi organizacjami i stowarzyszeniami Rady Seniorów.

Na zaproszenie Burmistrza Marcina Orzeszka na spotkanie przybyli przedstawiciele z:

Ząbkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku: Pani Grażyna Kwiecińska i Pani Jadwiga Till,
Koła Związku Sybiraków: Pan Włodzimierz Maj i Pan Mieczysław Paszkowski,
Polskiego Związku Niewidomych Koło Ząbkowice Śląskie: Pan Jakub Dubiński i Pani Łucja Kliniecka,
Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych: Pan Stanisław Kowalczyk
Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów: Pan Stanisław Marzec i Pan Henryk Maciorowski
Związku Inwalidów Wojennych i Wojskowych: Pan Mieczysław Szymański
Związku Nauczycielstwa Polskiego: Pani Agata Rząśnicka.

Podczas zebrania dyskutowano nad propozycjami podziału środków finansowych na 2013 rok dla działalności seniorów. W dalszej części omawiano możliwości współpracy na poziomie realziowania wspólnych dla członków Rady Seniorów projektów. Każdy mógł wygłosić na forum swoje uwagi, sugestie i nurtujące problemy z zakresu życia codziennego w Gminie Ząbkowice Śląskie. Seniorzy nawiązywali do spraw związanych z bezpieczeństwiem, estetyką wyglądu miasta oraz do remontów dróg i budynków. Podkreślali też potrzebę działań związanych z nadchodzącą zimą.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.