ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Powiatowy Dzień Strażaka

12.05.2014
Państwowa Straż Pożarna w Ząbkowicach Śląskich obchodziła Dzień Strażaka. Z tej okazji 9 maja br., w budynku Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Waryńskiego odbył się uroczysty apel, podczas którego zostały wręczone - wyróżniającym się strażakom, odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe.

Piotr Miernik zastępca burmistrza przekazał podziękowania za wzorowe wypełnianie swoich obowiązków oraz za ofiarną służbę na rzecz mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie. Marek Wydmuch Komendant Państwowej Straży Pożarnej dziękując za wyróżnienia i dobre słowa, życzył wszystkim strażakom bezpiecznej służby oraz szczęśliwych powrotów z akcji. Po apelu zaprosił wszystkich gości na tradycyjną, strażacką grochówkę.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.