ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Powstanie kolejna siłownia zewnętrzna w naszej Gminie

17.04.2014
Gmina Ząbkowice Śląskie pozyskała kwotę 14 281,40 zł., w zakończonym w dniu 4 kwietnia 2014 roku naborze wniosków w ramach „Wdrażania lokalnych strategii rozwoju” dla działania Małe Projekty na zadanie pn. „Budowa siłowni zewnętrznej w miejscowości Szklary Huta”.

Pozyskane dofinansowanie pozwoli na realizację inwestycji polegającej na utwardzeniu i ogrodzeniu terenu a także montażu elementów siłowni zewnętrznej. Wniosek Gminy Ząbkowice Śląskie został oceniony najwyższej podczas posiedzenia Rady Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Qwsi.


Będzie to druga taka siłownia na terenie naszej Gminy. Pierwsza powstała w 2013 roku w Strąkowej także z udziałem środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.