ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pożegnanie przedszkola w grupie 5-6 -latków

22.06.2012
21 czerwca 5-6 -latki z Przedszkola Publicznego nr 5 przy ulicy Ziębickiej pożegnały przedszkole, swoich młodszych kolegów i koleżanki oraz panie.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Włożyły wiele pracy w swój występ, co zaproszeni na uroczystość rodzice docenili i wielokrotnie nagrodzili gromkimi brawami.

Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe książki, dyplomy oraz słodycze, zaś rodzice podziękowania od wychowawczyni za współpracę, życzliwość i okazywaną pomoc.  Niespodzianką były płyty zawierające zdjęcia dzieci od maluszków do starszaków. Znalazły się tam zdjęcia dokumentujące uroczystości, wycieczki oraz  codzienne zajęcia w grupie.

Ze łzami w oczach, ale i z uśmiechem na twarzy panie pożegnały się z dziećmi życząc miłych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Tekst i zdjęcia: Przedszkole Publiczne nr 5

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.