ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Prace w Parku Miejskim zakończą się w tym miesiącu

06.06.2014
Rewitalizacja Parku Miejskiego im. Sybiraków postępuje obecnie w dość znacznym tempie. Powodem tego niewątpliwie jest zaplanowane na 30 czerwca zakończenie prac. W najbliższym czasie zarówno mieszkańcy Gminy jak również przybywający do nas goście będą mogli spacerować po zrewitalizowanym parku miejskim.

Biorąc pod uwagę obszerność zadania w czasie prowadzenia prac borykaliśmy się z wieloma trudnościami. Szerzej o nich w podsumowaniu realizacji zadania. Obecnie pozostał jeszcze miesiąc na dokończenie wszystkich zaplanowanych robót. Wykonawca do ostatniej chwili czeka z montażem urządzeń zabawowych na placu zabaw, montażem koszy parkowych oraz ławek – decyzję taką podjął z obawy przed możliwym zniszczeniem tych elementów przed ostatecznym zakończeniem i oddaniem robót. Mamy nadzieję, że już w lipcu mieszkańcy będą mogli znaleźć chwilę odetchnienia w odnowionym parku miejskim.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.