ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Program „Na własne konto”

20.02.2014
Od poniedziałku, 17 lutego 2014 w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich prowadzony jest program edukacyjny "Na własne konto", realizowany w ramach zajęć pozalekcyjnych.

Celem programu jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej, kształtowanie postaw przedsiębiorczych/aktywnych i umiejętności planowania własnej ścieżki zawodowej wśród uczniów gimnazjum.

Program realizowany jest za pośrednictwem Fundacji na Rzecz Rozwoju Wsi „Polska Wieś 2000” im. Macieja Rataja oraz przy współpracy i wsparciu finansowym Narodowego Banku Polskiego.

W zajęciach prowadzonych przez Panią Katarzynę Batóg - nauczycielkę z gimnazjum oraz Panią Izabelę Ścianę - studentkę z Kielc uczestniczy 20 uczniów Publicznego Gimnazjum Nr 2 zamieszkałych na terenach wiejskich.

W ramach projektu uczniowie uczestniczą w zajęciach z ekonomii i przedsiębiorczości, biorą udział w wyjeździe do PEKAO SA w Kłodzku oraz mają spotkanie z lokalnym przedsiębiorcą. Finalnym produktem projektu ma być gazetka ekonomiczna stworzona przez uczniów.

Zapraszamy do śledzenia bloga na stronie http://www.nawlasnekonto.pl/blog/publiczne-gimnazjum-nr-2-w-zabkowicach-slaskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.