ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Projekt Ząbkowice Śląskie - nowy numer już dostępny

20.12.2013
Najnowszy, grudniowy numer gminnego biuletynu "Projekt Ząbkowice Śląskie" jest już dostępny w wersji elektronicznej. W numerze m.in.: jak zmienia się miasto i gmina poprzez kolejne inwestycje?, na co poszło 14,5 mln zł pozyskanych z zewnątrz?, świątecznie - Czwarty Ząbkowicki Jarmark Bożonarodzeniowy, bezpłatna nauka języka angielskiego w przedszkolach, atrakcje turystyczne jeszcze bardziej atrakcyjne, sportowe sukcesy, uroczystości i wielkie jubileusze ząbkowiczan oraz wiele innych istotnych informacji z życia społeczności gminnej.

 Jednym słowem biuletyn to wszystko to, czym żyje nasza gmina. Zachęcamy do lektury!

Aby otworzyć biuletyn, należy kliknąć poniższy rysunek pierwszej strony biuletynu. Dostępny jest również tutaj: http://zabkowiceslaskie.pl/pl/strony/projekt-zabkowice-slaskie/

                                                            Wielkość pliku pdf: 3 MB

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.