ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Promocja Polskiej Wieprzowiny w Ząbkowicach Śląskich – zapraszamy na Halę Słoneczną już w sobotę!

23.10.2014
„Zdrowo jesz, zdrowo żyjesz, w sporcie sukces gwarantujesz” – to motto przewodnie pikniku, który odbędzie się 25 października na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich. Wydarzenie ma na celu promocję polskiego mięsa wieprzowego – zapraszamy do darmowej degustacji wyrobów wędliniarskich, grillowanych kiełbasek, kaszanki, pieczonego karczku i innych mięsnych przysmaków. Na scenie przed halą wystąpi FairyTaleShow i inne zespoły – zachęcamy do udziału w wydarzeniu, w programie także strefa dla dzieci, konkursy i atrakcyjne nagrody do zdobycia!

 

 

 

 

 

Szczegółowy program wydarzenia:

12:00 – uroczyste otwarcie imprezy, scena na placu przed Halą Słoneczną

12:00 – Turniej Piłki Nożnej SP, Hala Słoneczna

12:30 – koncert kapeli „Sami Swoi”, scena na placu przed Halą Słoneczną

13:15 – konkursy dla publiczności, scena na placu przed Halą Słoneczną

14:00 – koncert zespołu SANTO, scena na placu przed Halą Słoneczną

14:30 – zakończenie turnieju piłkarskiego, Hala Słoneczna

14:45 – pokaz sztuk walki Ząbkowickiego Klubu Karate Kyokushin, plac przed sceną

15:15 – koncert FairyTaleShow, scena na placu przed Halą Słoneczną

16:15 – pokaz Karate-Do Shotokan, plac przed sceną

16:30 Koncert Bałwako&Sobala akustycznie, namiot  przed Halą Słoneczną

17:15 pokaz Kickboxingu Tomasz Olszewski, plac przed sceną

Zapraszamy całe rodziny, gości i mieszkańców – najmłodsi będą mogli uczestniczyć w ciekawych warsztatach rękodzieła, konkursach sportowych i zręcznościowych – przewidziane słodkie upominki! Nie zabraknie dmuchanych zamków i darmowej waty cukrowej.

Nieco starsi uczestnicy pikniku  będą mogli skosztować wielu różnorodnych wyrobów z polskiego mięsa wieprzowego – wszystko bezpłatnie!

Gwoździem programu będą koncerty zespołów muzycznych oraz pokazy sztuk walk. Na scenie wystąpi  FairyTaleShow - zespół rockowy z Ząbkowic Śląskich, finaliści piątej edycji „Must Be The Music”.

Organizatorem przedsięwzięcia są: Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej; Polska Unia Producentów Produktów Rolnych, Polskie Produkty Rolne, Agencja Rynku Rolnego, Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników. Imprezę sfinansowane z Funduszu Mięsa Wieprzowego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.