ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa drogi dojazdowej z ul. Kamienieckiej do kościoła św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich - zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

19.08.2014
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.: " Przebudowa drogi działka nr 20 Obręb Sadlno w Ząbkowicach Śląskich" za najkorzystniejszą uznana została oferta nr 1 złożona przez:

Z.P.U.H"INSAND"
Józef Gruszecki
ul. Spacerowa SA;
57-250 Złoty  Stok

 

Uzasadnienie wyboru:

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji  istotnych warunków zamówienia jest kryterium "cena". Z uwagi na powyższe oferta złożona przez Z.P.U.H "INSAND" Józef Gruszecki ul. Spacerowa SA; 57-250 Złoty Stok uznana została za najkorzystniejszą (tj. złożona przez  wykonawcę niepodlegającego wykluczeniu oraz nie odrzucona przez zamawiającego), oraz uzyskała największą liczbę punktów w kryterium ceny, spośród wszystkich ważnych ofert .

Pełna treść zawiadomienia: LINK

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.