ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa muru oporowego i pomieszczeń gospodarczych przy ul. Proletariatczyków - wybór wykonawcy

27.05.2015
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje wykonawców, którzy złożyli oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.: "Przebudowa części pomieszczeń gospodarczych i muru oporowego przy ul. Proletariatczyków w Ząbkowicach Śląskich", że za najkorzystniejszą uznana została

Oferta nr 3 złożona przez:

Zakład Budowlany "KRIBUD" Ryszard Zapała

Zwrócona 114; 57-200 Ząbkowice Śląskie

 

Uzasadnieni wyboru: Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest kryterium ceny, kryterium termin realizacji zamówienia oraz kryterium okres gwarancji. Z uwagi na powyższe oferta złożona przez Zakład Budowlany "KRIBUD" Ryszard Zapała, Zwrócona 114; 57-200 Ząbkowice Śląskie, uznana została za najkorzystniejszą w kryterium oceny ofert spośród wszystkich waznych ofert.

Pełna treść zawiadomienia: LINK

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.