ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa ul. 1 Maja, Głowackiego, Ogrodowej oraz wykonanie chodników i parkingów Szklary Huta – ogłoszenie o przetargu na wykonanie dokumentacji

04.04.2014
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej oraz dokumentacji kosztorysowej i przetargowej dla niżej wymienionych zadań: 1. „Przebudowa ulicy 1 Maja w Ząbkowicach Śląskich”. 2. „Przebudowa ulicy Głowackiego w Ząbkowicach Śląskich”. 3. „Przebudowa ulicy Ogrodowej w Ząbkowicach Śląskich”. 4. „Rewitalizacja terenów z ich uporządkowaniem i wykonaniem części zielonych, chodników i miejsc postojowych na działce nr361/21 Ob. Szklary Huta”.

Oferty należy składać do 10.04.2014 do godziny 11:00 - w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, w Biurze Obsługi Interesanta - parter.

Pełna treść ogłoszenia: http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/2008/Z/2012/p020414_d4.pdf 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.