ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa ulicy Bolesława Prusa - rozpoczęta

23.04.2014
W tym tygodniu rozpoczęły się prace budowlane związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa ulicy Bolesława Prusa w Ząbkowicach Śląskich”.

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. rozebranie nawierzchni, wykonanie podbudowy, wykonanie krawężników i obrzeży kamiennych,  wykonanie ścieków kamiennych, wykonanie nawierzchni kostki kamiennej, wykonanie nawierzchni chodników z kostki kamiennej, płyt kamiennych, wykonanie spoinowania nawierzchni jezdni i chodników spoiną nieprzepuszczalną, regulacja studzienek kanalizacyjnych i teletechnicznych, regulacja wpustów deszczowych, studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych, zabezpieczenie kabli w ziemi rurami dwudzielnymi, demontaż i montaż oznakowania pionowego, budowę oświetlenia drogowego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.