ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa ulicy Jasnej i Świerkowej - wybór wykonawcy

26.05.2015
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje wykonawców, którzy złożyli oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.: "Przebudowa ulicy jasnej i Świerkowej, gmina Ząbkowice Śląskie, powiat ząbkowicki, łączących drogę wojewódzką nr 385 i drogę powiatową nr 3174D", że za najkorzystniejszą została uznana

Oferta nr 1 złożona przez:

Przedsiębiorstwo Drogowe "Trakt"

J. Żłobiński, A. Stachurski, K. Biczysko Spółka jawna

ul. Matejki 1;

46-200 Kluczbork

 

Uzasadnienie wyboru: 

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest kryterium ceny, kryterium termin realizacji zamówienia oraz kryterium okres gwarancji. Z uwagi na powyższe oferta złożona przez Przedsiębiorstwo Drogowe "Trakt" J. Żłobiński, A. Stachurski, K. Biczysko Spółka jawna z siedzibą przy ul. Matejki 1, 46-200 Klucznork, uznana została za najkorzystniejszą w kryterium oceny ofert spośród wszystkich waznych ofert. 

 

Pełna treść zawiadomienia: LINK

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.