ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa ulicy Kościuszki dobiega końca

11.06.2013
Prace budowlane związane z realizacją zadania pn. "Przebudowa ulicy Kościuszki w Ząbkowicach Śląskich" zbliżają się ku końcowi.

Po wykonaniu sieci kanalizacji deszczowej oraz części okablowania ulicznego obecnie prowadzone są roboty budowlane związane z wykonaniem warstw konstrukcyjnych drogi oraz nawierzchni chodników.

Inwestycja pn. „Przebudowa ulicy Kościuszki w Ząbkowicach Śląskich” dobiega końca. Planowane zakończenie prac przesunęło się z uwagi na wystąpienie między innymi  robót dodatkowych związanych z wymianą gruntu w rejonie pierzei oraz przy skrzyżowaniu ulicy z placem Jana Pawła II.
W trakcie realizacji inwestycji po wykonaniu stosownych badań nośności podłoża stwierdzono konieczność wymiany gruntu. Dbając o jakość wykonania inwestycji i mając na uwadze przyszłą trwałość całego zamierzenia budowlanego z korzyścią przede wszystkim dla mieszkańców oraz nie chcąc dopuścić do sytuacji jaka miała miejsce np. po wykonaniu przebudowy ulicy Kolejowej podjęto w naszej ocenie właściwe decyzje dotyczące wymiany gruntu –
mówi Piotr Miernik zastępca burmistrza.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.